06.02.2024 / 13:11
StoryEditor

Xtreme Fitness Gyms z nowym dyrektorem handlowym

Filip Puchalski,dyrektor handlowy Xtreme Fitness GymsAnwim/Moya
Xtreme Fitness Gyms, dynamicznie rozwijająca się franczyzowa sieć fitness od początku lutego ma nowego dyrektora handlowego. Filip Puchalski do tej pory związany był z siecią handlową Żabka, gdzie pełnił rolę dyrektora ds. zakupu nieruchomości.

Filip Puchalski będzie odpowiadał w Xtreme Fitness Gyms za ekspansję, rozwój sieci, marketing i fit outy. W sieci Żabka w której pracował od października 2021 roku pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych property found, następnie dyrektora ds. zakupu nieruchomości. Wcześniej Puchalski związany był z firmą Anwim, w której pracował na stanowisku dyrektora operacyjnego sieci Moya.

"Zawsze było Naj. Najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce, największa sieć convenience w Europie. Zawsze były ogromne wyzwania w towarzystwie świetnych ludzi. Dziś przyszła pora na kolejne Naj - Najszybciej rozwijającą się i Największą franczyzową sieć klubów fitness w Polsce. To kolejna branża w moim życiu zawodowym, która ma przed sobą wielką przyszłość i perspektywy" – czytamy w komentarzu Filipa Puchalskiego na LinkedIn.

Sieć fitness Xtreme Fitness Gyms liczy na ten moment 61 klubów. Zakłada również, że do 2027 roku będzie w posiadaniu 227 rentownych placówek a następnie zajmie się ekspansją na rynki zagraniczne.

Polska pozostanie dla firmy priorytetowym rynkiem, ale nie będzie jedynym – czytamy w Pulsie Biznesu. – Gdy osiągniemy wystarczająco dużą skalę, skopiujemy model biznesowy z niewielkimi modyfikacjami m.in. w Rumunii, Węgrzech oraz Czechach, gdzie będziemy szukać masterfranczyzobiorców. Zaczniemy mniej więcej w 2026 r. a rok później planujemy pierwsze otwarcia. – mówi dla Pulsu Biznesu James Cotton, prezes Xtreme Fitness Gyms.

21. czerwiec 2024 06:29