19.03.2024 / 13:18
StoryEditor

Akademia Inspiracji Makro - nie tylko dla gastronomii

Akademia Inspiracji MakroTomasz Kolmasiak
Centrum kompetencyjne - Akademia Inspiracji Makro - otwarto właśnie w nowej siedzibie firmy w Warszawie. To miejsce szkoleń dla ludzi związanych głównie z branżą gastronomiczną. Chociaż i właściciele małych sklepów mogą tutaj pod okiem fachowców poznać nowe produkty, które zagoszczą na ich półkach.

Od marca firma Makro znajduje się w nowoczenym biurowcu zbudowanym na jej potrzeby. Zlokalizowany jest on w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 186. Poza powierzchniami biurowymi, sporo miejsca przeznaczono tu na sale szkoleniowe. To aż dwa pierwsze piętra przeznaczone na całkowicie nowe studio kulinarne i przestrzeń szkoleniową. 

Dla gastronomii, ale i dla franczyzy

Znajduje się tu świetnie wyposażona i nowoczesna kuchnia szkoleniowa z 24 stanowiskami, bar treningowy na potrzeby szkoleń barmańskich i baristycznych oraz kolejna przestrzeń kuchenna dedykowaną pokazom kulinarnym i niestandardowym projektom szkoleniowym połączonym z jadalnią. W drugiej części Akademii znajdują się nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie konferencyjne dedykowane szkoleniom wspierającym zarządzanie biznesem gastronomicznym. Także właściciele sklepów np: franczyzowych Odido (ale nie tylko), mogą skorzystać z tego miejsca, aby przetestować nowe składniki czy też produkty, które mogą trafić do ich klientów.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową siedzibą. Dzięki niej będziemy mogli dostarczyć jeszcze więcej wartości dla naszych klientów i jeszcze lepsze inspiracje dla biznesu gastronomicznego. Mamy ambicję, aby wspólnie z naszymi Klientami z branży HoReCa kreować trendy, dawać nowoczesne rozwiązania, inspirować profesjonalistów oraz kształcić młode talenty – zaznacza Dorota Nagadowska, Starszy Kierownik Doświadczeń Szkoleniowych w Makro.

Nowe centrum kompetecyjne

Oficjalnie nowe przestrzenie kompetecyjne zaprezentowano 19 marca. Przedstawiciele firmy Makro opowiedzieli o idei tego miejsca, a mistrzowie kuchni: Rafał Zaręba (executive chef Akademii Inspiracji) oraz Dariusz Nikodemski (szef kuchni) zaprezentowali nowoczesny i wydajny sprzęt kuchenny, a także jego możliwości. Póki co zamieszczamy kilka zdjęć z inauguracji centrum. A już niebawem zamieścimy reportaż wideo z tego miejsca pełnego inspiracji.

23. czerwiec 2024 03:03