21.02.2024 / 13:27
StoryEditor

Franczyzobiorcy Grupy Muszkieterów ze Śląska otworzyli swój trzeci sklep

Nowy sklep Bricomarché w Ustroniu przy ulicy Wiejskiej 13Materiały prasowe
Sieć Bricomarché umacnia swój udział w kolejnym województwie i otwiera 14. sklep na Śląsku. Nowa placówka popularnej sieci supermarketów „dom i ogród” rozpoczęła działalność 21 lutego. Jest zlokalizowana w pasażu handlowym w Ustroniu i jest trzecim sklepem należącym do Jolanty i Henryka Ziomkowskich, franczyzobiorców, zrzeszonych w ramach Grupy Muszkieterów.

Sieć Bricomarché kontynuuje ekspansję na polskim rynku DIY i otwiera kolejny sklep w województwie śląskim, tym razem w Ustroniu. Właściciele placówki, Jolanta i Henryk Ziomkowscy prowadzą również sklepy Bricomarché w Pszczynie oraz Siemianowicach Śląskich.

Co można kupić w Bricomarché?

Supermarket w Ustroniu jest pierwszym punktem Bricomarché w tej miejscowości. Nowo otwarty sklep mieści się w nowym pasażu handlowym i posiada prawie 2000 mkw. powierzchni handlowej oraz 1550 mkw. ogrodu zewnętrznego. W placówce zatrudniono 24-osobową kadrę, która pomoże klientom dokonującym wyboru spośród szerokiej gamy oferowanych produktów. Dla klientów dostępne jest ok. 28 tys. produktów z kategorii: ogród, artykuły do majsterkowania, materiały budowlane oraz artykuły dekoracyjne. 

Usługi dodatkowe

Ponadto, na miejscu klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług takich jak: transport zakupionych produktów pod wskazany adres, transport HDS, cięcie blatów, parapetów czy płyt OSB na życzenie.

- Jest to już trzeci sklep Bricomarché, który mamy przyjemność otwierać i niezmiernie cieszymy się, że po raz kolejny możemy podjąć się prowadzenia biznesu wspólnie z Grupą Muszkieterów. Z wieloletniego doświadczenia pracy z Grupą wiemy już, że możemy liczyć na wsparcie na każdym etapie działalności. Tym samym cieszymy się, że możemy wprowadzić szeroką ofertę Bricomarché do kolejnego miasta w naszym województwie i zaoferować klientom wysokiej jakości artykuły do domu i ogrodu w przystępnych cenach – mówi Jolanta Ziomkowska, franczyzobiorca, a zarazem właściciel sklepu Bricomarché w Ustroniu.

Kim są Muszkieterowie?

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Przedsiębiorcy współpracują z francuską firmą na zasadzie systemu franczyzowego. W 2022 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 9,8 mld złotych.

23. czerwiec 2024 19:23