26.01.2024 / 11:28
StoryEditor

O tym się mówi: Nasz Sklep z bogatą ofertą dla franczyzobiorców

Nasz SklepWiadomości Handlowe
Jak radzi sobie Nasz Sklep, jedna z liczących się sieci franczyzowych w Polsce? Co oferuje swoim franczyzobiorcom? Przyglądamy się zatem Grupie Kapitałowej Specjał. Na celowniku podsumowanie ubiegłorocznych osiągnięć.

Do swoich ostatnich osiągnięć Nasz Sklep zalicza między innymi: ponad 600 nowych sklepów, spektakularne zamówienia podczas targów oraz powołanie Rad Franczyzowych.

Polska sieć handlowa funkcjonująca w ramach GK Specjał skupia 5432 sklepy w całej Polsce. Należy do ścisłej czołówki polskich sklepów franczyzowych. Warto podkreślić, że tylko w ubiegłym roku Nasz Sklep rozrósł się 619 nowych placówek handlowych.

Rady Franczyzowe receptą na dalszy rozwój

Aby umocnić relacje z franczyzobiorcami, Nasz Sklep powołał do życia Rady Franczyzowe. Są to spotkania na których przedstawiciele operatora oraz franczyzobiorców omawiają najistotniejsze sprawy i decydują o dalszej strategii działań.

– Staramy się działać kompleksowo. Franczyzobiorca, który dołącza do naszej sieci, zyskuje pewność, że nasi specjaliści pomogą mu rozwinąć jego sklep. Świadczą o tym chociażby efekty pracy naszego działu zajmującego się remodelingiem – statystyki pokazują, że sklepy, które zastosowały się do naszych wytycznych, notują średni wzrost obrotów o 20 proc. już w pierwszym kwartale – mówi Jan Sałata, dyrektor generalny sieci Nasz Sklep.

Nasz Sklep miejscem dla każdego franczyzobiorcy

Polska sieć handlowa operuje pięcioma formatami sklepów: Nasz Sklep, Nasz Sklep Express, Delikatesy Sezam, Delikatesy Premium oraz Delikatesy Premium Market Plus.

– Wymagania dotyczące standardów dla poszczególnych formatów sieci Nasz Sklep zostały skonstruowane tak, aby znalazło się u nas miejsce dla każdego franczyzobiorcy, zarówno takiego, który posiada kilkusetmetrową, samoobsługową placówkę handlową, jak i mały osiedlowy sklepik. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto jest gotowy na dynamiczny rozwój – komentuje Tomasz Gąsior, dyrektor ds. franczyzy.

Grupa Kapitałowa Specjał (Nasz Sklep, Rabat Detal, Livio) posiada obecnie 12 813 działających placówek handlowych.

21. czerwiec 2024 17:13