18.01.2024 / 10:49
StoryEditor

Druga Żabka w nowym formacie już działa. Franczyzobiorca wylicza korzyści

Żabka Drive w Zduńskiej Woli to już drugi sklep sieci w tym formacie.Materiały prasowe
W Zduńskiej Woli otwarto właśnie placówkę Żabka Drive. To drugi punkt tej sieci w nowym formacie, który pozwala klientom dokonywanie zakupów zarówno w sposób tradycyjny, jak i bez wysiadania z auta. To także korzyści biznesowe dla franczyzobiorcy, który nie bał się otworzyć sklepu w innowacyjnym póki co koncepcie. Sprawdzamy jakie to korzyści.

Pierwszy sklep tego typu otwarto w październiku ub.r. w podwarszawskim Piasecznie. Żabka Drive to koncept, który pozwala na zakupy tradycyjne oraz bez konieczności wysiadania z auta. Jest tu tradycyjna strefa sprzedaży z przestronnym parkingiem oraz okienko, przy którym bez konieczności wysiadania z samochodu można zrobić zakupy. We wnętrzu sklepu (sala sprzedaży ma 58 metrów kwadratowych) wydzielono także specjalną strefę ze stolikami, gdzie można usiąść, zjeść i odpocząć przed dalszą podróżą oraz miejsce do ładowania baterii w urządzeniach mobilnych.

Dla wygody podróżnych w Żabce Drive w Zduńskiej Woli udostępniono poszerzony asortyment przekąsek firmowanych znakiem Żabka Café. Są tu m.in. hot dogi, zapiekanki, burgery, wrapy, panini, a także słodkie przekąski, kawa i lody włoskie.

– Możliwość prowadzenia sklepu w nowym formacie to szansa na rozwój mojego biznesu. Wierzę, że atrakcyjna lokalizacja przy ruchliwej drodze, wydzielona we wnętrzu strefa ze stolikami oraz poszerzony asortyment Żabka Café sprawią, że mój sklep będzie cieszył się dużą popularnością zarówno wśród lokalnych klientów, jak i podróżnych – mówi Mykhailo Hazdyk, franczyzobiorca prowadzący Żabkę Drive w Zduńskiej Woli. 

Żabka Drive w Zduńskiej Woli znajduje się przy ul. Łaskiej 219. Placówka jest otwarta przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 5:00-23:00.

13. kwiecień 2024 04:32